Оріховецький ліцей

Прийом документів учнів першого класу

Батькам майбутніх першокласників. Правила прийому до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік

Адміністрація НВК "Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" повідомляє, що з 1 березня  до  30 червня 2023  року буде здійснюватись прийом документів учнів першого класів 2023-2024 навчального року. Прийом документів буде здійснюватися відповідно до наказу МОН Україні від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування  та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішення сесії Підволочиської селищної ради від 11.05.2018 року № 2174 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Підволочиської селищної ради.

Перелік необхідних документів:

1. заява одного з батьків (або законних представників) про прийом дитини до школи на ім'я директора НВК          ;
  2. копія свідоцтва про народження дитини;
  3. медична довідка встановленого зразка (форма 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду");
  4. будь-який документ, що підтверджує місце проживання дитини, або довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з його батьків, або законних представників.
  5. Зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивний або спеціальний клас проводиться на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.